ALYTAUS ŠALTINIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

Kas? Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla
Kokią problemą sprendžia? Nemokamos Alytaus miesto teatro, Kultūros ir komunikacijų centro, Sporto rūmų salės mokinių renginiams kartą per mėnesį
Pasirinktas sprendimo būdas: diskusija su Alytaus miesto mokinių taryba

Jau keletą metų iš eilės Alytaus miesto mokinių taryba (AMMT), jungianti 12 švietimo įstaigų (keturių gimnazijų, trijų pagrindinių mokyklų ir penkių progimnazijų) aktyvius mokinius bendroms veikloms, organizuoja renginius miesto mokiniams ir turi susimokėti už patalpas miesto teatre ar kitoje savivaldybei pavaldžioje įstaigoje. Mūsų mokyklos mokinių tarybos nariams atrodė, kad bent kartą per mėnesį AMMT turėtų gauti patalpas nemokamai. Prieš kreipdamiesi į miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus specialistus, šią problemą iškėlėme susitikime su AMMT atstovais. Bediskutuojant paaiškėjo, kad miesto mokinių tarybos nariams šis klausimas didelių sunkumų nekelia, nes jie parengia projektus ir savivaldybė jiems suteikia reikiamas lėšas patalpų nuomai sumokėti.

Galime teigti, jog projekto „Pažink valstybę“ įgyvendinimas suteikė Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos mokinimas galimybę detaliau susipažinti su Alytaus miesto mokinių tarybos struktūra, veikla, pažvelgti į gimtojo miesto vykdomą politiką iš arčiau.

Parengė Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos komanda